Яндекс.Метрика

Чарівна країна

Автор: Юля Новікова

Жила на світі одна маленька дівчинка, яка на превеликий жаль не вміла ходити, пересувалася, лише на візочку. Але дуже була вродливою та наділена чарівним даром - вона гарно малювала. Звали цю дівчинку Катруся. Вона дуже чекала новорічних свят. Їй здавалося, що цією зимою повинно статися щось неймовірно-казкове.

  На передодні святкової ночі, Катруся разом з батьками завершувала останні приготування до святкового вечора. В цьому році дівчинка вирішила ялинку зробити особливою, вона намалювала на звичайному аркуші паперу казкову країну, з будиночком де мешкає Дід Мороз, зі своїми помічниками і захотіла  повісити його на ялинку. 

  Завершивши приготування, родина вирішила відпочити перед святом та по телевізору подивитися новорічні привітання. Катруся зручно вмостилася на канапку і не могла відірвати свій погляд від малюнку. Він був такий гарний та незвичайний. Вона була стомлена цією новорічною метушнею. Не встигла дівчинка закрити свої оченята як потрапила до тієї ж чарівної країни, яку сама намалювала. Але найбільше її тішило те, що вона могла самостійно ходити, бігати та пересуватися без візочка. За невеличкою кучугурою снігу, було помітно красивий, великий, весь в новорічних вогниках будиночок. Не втрачаючи  ні хвилини, Катруся побігла до чарівної споруди.

  І ось, біля дверей будинку на неї чекає ельф, який допомагав Діду Морозу і Снігурочці збирати листи від дітей, прикрашати головну ялинку містечок, упаковувати і виготовляти подарунки та розвозити на чарівних санях, які запряжені літаючими оленями, подарунки для діточок.

  Ельф запросив Катрусю до будинку. Налив гарячого какао, щоб дівчинка могла зігрітися, а також пригостив печивом. Після того, як маленька мандрівниця зігрілася, вони разом з чарівним помічником попрямували до Діда Мороза. 

  Зайшовши до кімнати старенького, Катруся не тямила себе від щастя. Дідусь посадив її до себе на коліно і запитав: «Щоб ти хотіла отримати в подарунок?», дівчинка від захоплення не могла промовити жодного слова, та тільки пошепки сказала: «Я хочу, щоб всі діти світу були щасливими». Дідусь усміхнувся і попрохав ельфа зробити невеличку екскурсію по чарівному будинку.

  Спочатку мандрівниця потрапила в кімнату де виготовляли подарунки дітям, вона була настільки великою та в ній знаходилося стільки всього цікавого, що напевно і року не вистачить, щоб розглянути все. Потім вони зайшли до кімнати з купою різноманітних прикрас для ялинки, після чого потрапили до чарівних оленів, в яких на шиях висіли казкові дзвони, а їхні ріжки були такими красивими та великими, що здалеку, мабуть, тільки їх буде видно, а також олені вдягнені в червоні з білим світерочки, які в’язала Снігурочка. Погладивши на накормивши казкових істот, Катруся з ельфом-помічником вирішили повернутися до какао і печива. Дівчинка зручно вмостилася на м’яке крісло та за розповідями про різні випадки в новорічну ніч, мандрівниця заснула. Прокинувшись, дівчинка побачила свій малюнок на ялинці, а під зеленою красунею помітно було великий подарунок, в яскравій обгортці. Починаючи підводитись до ялинки, Катруся помітила, що підтримуючись та обпираючись на предмети, вона може пересуватися самостійно, без візочка. Дійшовши ближче, дівчинка почала відкривати подарунок, в середині якого знайшла лижі та листа з найкращими побажаннями від ельфа-помічника, Діда Мороза та Снігуроньки.

  Вже наступної зими, катаючись на лижах, маленька мандрівниця чула в небі дзвони казкових оленів та бачила чарівні сани з її друзями, яких зустріла в чарівній країні.


Write a comment

Comments: 0
Privacy Policy | Cookie Policy | Sitemap
Правообладателям: Все видематериалы взяты из открытых источников сторонних ресурсов путем вставки html-кодов. В случае нарушения авторских прав, обращайтесь на те сайты, на которых загружены Ваши видео.